Navštivte naše pivovary

Novinky

středa, 30. 11.

Výroba dortů nepřerušena

Svatební dorty a slavnostní dorty

Při výrobě slavnostních dortů a svatebních dortů jsou vždy použity kvalitní suroviny a receptury, které zaručují chuťovou vyváženost, delikátnost a vynikající podmínky pro stabilitu a trvanlivost dortu. Mezi tyto suroviny patří především použití nejkvalitnějších belgických a francouzských plantážových čokolád, které jsou použity pro výrobu náplní a krémů a spolu s vhodně zvoleným složením korpusu, dalšími přísadami a jedlými dekoracemi tvoří skutečný klenot každé významné události.

Pro dekorační účely jsou používány výhradně suroviny nejvyšší kvality, jako je plastická i klasická čokoláda, plastický cukr, karamel, kakaové máslo nebo marcipán. Tyto suroviny zaručují dokonalé estetické, přirozeně konzervační a vynikající chuťové vlastnosti.

Vzhledem k individuálním požadavkům každého zákazníka se ceny vždy odvíjí od náročnosti estetických a chuťových požadavků, proto vždy doporučujeme osobní schůzku.

Čokoládové svatební dorty

Hledáte pro svou svatbu něco jedinečného? Netradiční, ale přitom moderní a luxusní řešení? Čokoládové svatební dorty jsou potom jednoznačná volba. Luxusní vzhled čokolády, netradiční a efektní formy zdobení, neokoukané provedení – to vše zajistí, že čokoládový svatební dort nikdo nepřehlédne. Pokud toužíte mít na svatební tabuli něco jiného, než ostatní, kontaktujte nás!

Veškeré dekorace svatebních dortů jsou jedlé, ručně modelované.

Galerie svatebních dortů a slavnostních dortů